fb
Nowy

Nadajnik GPS do kamer samochodowych rejestratorów

NADAJNIK GPS DO KAMER SAMOCHODOWYCH REJESTRATORÓW Zobacz większe
4 5 1 opinie

Smartcams

87 Przedmioty

GPSUNI

Nowy produkt

Marzył Ci się funkcjonalny nadajnik GPS w Twojej kamerze samochodowej? Przeważnie innowacyjne i funkcjonalne modele posiadają GPS wbudowany i stanowi wyposażenie wideorejestratora. Jednak takie urządzenia są przeważnie o wiele droższe, niż tradycyjne kamery. Trudno się dziwić – nadajnik GPS to super sprawa. Dlaczego? Ponieważ jego nieoceniona funkcjonalność robi wrażenie na każdym kierowcy.

Nadajnik GPS

Nadajniki GPS, które są wbudowane w rejestratory jazdy niekiedy wywołują konsternację wśród potencjalnych nabywców kamer samochodowych. Niekiedy taki odbiornik GPS bywa mylony z nawigacją i choć na rynku są dostępne także urządzenia typu "combo" (zintegrowana kamera + nawigacja), tak w zdecydowanej większości moduł GPS nie ma żadnego związku z nawigacją samochodową.

Co zyskujemy dzięki nadajnikowi GPS w kamerze samochodowej?

GPS zwykle zapewnia dodatkowe funkcjonalności w rejestratorze jazdy:

  • Pomiar bieżącej prędkości pojazdu.
  • Ustalenie bieżącego położenia pojazdu (współrzędnych geograficznych).
  • Możliwość wizualizacji przebiegu trasy na mapie przy użyciu dodatkowego oprogramowania.
  • Synchronizacja bieżącej daty i godziny z satelity.

Jak widać powyżej, taki nadajnik GPS ma wiele pożytecznych aspektów, dla których warto rozważyć jego zakup. Pomiar prędkości przyda się dla tych, którzy chcą analizować z jaką prędkością przebywali daną trasę. To pozwoli precyzyjnie oszacować chociażby zużycie paliwa na dalszą trasę.

Możliwość ustalenia bieżącego położenia pojazdu to doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu. Nie tyle zabezpieczenie, co raczej pomoc w tym, aby móc precyzyjnie ustalić, w jakim miejscu znajduje się pojazd – właśnie w przypadku kradzieży. Sprytnie ukryta kamerka to dodatkowa szansa, że włamywacz jej nie zauważy i nawet nie będzie wiedział, że jego lokalizacja jest namierzana.

Dodatkowe oprogramowanie pozwala również zwizualizować trasę, co również jest atrakcyjną funkcją dla kierowców. Zwłaszcza, jak poruszają się po nieznanych terenach. A synchronizacja daty i godziny z satelity do dodatkowe urozmaicenie, dzięki czemu nie będziesz musiał już regularnie ustawiać zegarka w samochodzie, czy martwić się o właściwą godzinę.

Nadajnik GPS do kamer samochodowych

Jeżeli zakupiłeś już kamerę samochodową, która nie ma wbudowanego nadajnika GPS, a jednak powyższe funkcji GPS brzmią dla Ciebie zachęcająco – polecamy nasz nadajnik GPS do wideorejestratorów. Za niespełna 50 zł możesz zyskać wszystkie powyższe urozmaicenia, które pozwolą Ci na bezpieczną i komfortową jazdę samochodem.

NADAJNIK GPS DO KAMER SAMOCHODOWYCH REJESTRATORÓW

49,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł