fb
Nowy

Kamera sportowa JSE SJ7000

Kamera sportowa JSE SJ7000 Zobacz większe
5 5 2 opinie

JSE

Brak w magazynie

SJ7000

Nowy produkt

Kupując kamerkę samochodową JSE SJ7000 otrzymujesz najlepszy produkt pod względem stosunku ceny, do jakości. Profesjonalna sportowa kamera z wbudowanym WiFi jest jedną z najlepszych urządzeń rejestrujących codzienne podróże na rynku. Jeżeli jesteś wymagającym konsumentem i poszukujesz niezwodnego urządzenia, koniecznie zapoznaj się ze specyfikacją kamery sportowej JSE.

Kamera sportowa JSE SJ7000 – dlaczego warto?

Zachęcamy do zakupu produktów rejestrujących jazdę, które pochodzą od legalnego dystrybutora i posiadają oryginalne oznakowania. Internet jest przepełniony ofertami przeróżnych podróbek, które obiegają od jakości oferowanej w naszym sklepie.

Decydując się na zakup kamery sportowej JSE SJ7000 nie zyskujesz wyłącznie rejestratora. Sprzęt posiada wbudowane WiFi,, dlatego możesz sterować nim za pomocą smartfona lub tabletu. W wielu sytuacjach umożliwia to lepsze ustawienia kadru i uruchomienie startu nagrywania w najlepszym momencie.

Twój rejestrator spełnia wszystkie normy i wymogi, a dodatkowo jest wyposażony w slot kart pamięci microSD obsługujący aż 32GB. Urządzenie posiada funkcję ANTI-SHAKE, która pozwoli na płynne nagrywanie – nawet podczas dużych wstrząsów i niekorzystnych warunków na drodze. Kamera JSE SJ7000 WiFi, oprócz typowych funkcjonalności kamery sportowej, może także z powodzeniem sprawdzić się jako przenośna kamera do użytku codziennego lub samochodowy rejestrator jazdy. Pamiętaj, że decydując się na zakup tego urządzenia, zyskujesz wytrzymałe urządzenie z pełnym pakietem uchwytów, części mocujących oraz profesjonalną obsługę posprzedażową.

Kamera sportowa JSE SJ7000 – funkcje

Kamera została wyposażona w obiektyw najwyższej klasy A+, który nagrywa w szerokości aż 170 stopni. Pozwala to, na zarejestrowanie nie tylko obrazu na wprost, ale również lewej i prawej strony kadru. Dzięki temu szerokiemu spektrum możesz uchwycić na swojej kamerze o wiele więcej szczegółów wokół pojazdu.

Jest to zdecydowanie obiektyw najwyższej jakości. Został w pełni wykonany ze szkła, pozwala na rejestrację obrazu bez zakłóceń i śnieżenia. Dzięki przysłonie f/2.0, nagrywanie w warunkach nocnych jest bardzo dokładne. Możesz uchwycić takie detale jak tablice rejestracyjne, nazwy ulic i wiele, wiele innych cennych detali, które mogą być później bardzo przydatne. Na przykład podczas starania się o odszkodowanie.

Kamera Sportowa JSE pozwoli Ci uchwycić każdy ważny moment w Twoim życiu. Jest mała, poręczna i zmieści się do kieszeni. Bateria umożliwia pracę kamery aż 80 minut po odłączeniu jej od zewnętrznego źródła zasilania!

Kamera sportowa JSE SJ7000

Kamera sportowa JSE SJ7000

Kamera sportowa JSE SJ7000

Kamera sportowa JSE SJ7000

Kamera sportowa JSE SJ7000

Kamera sportowa JSE SJ7000

Kamera sportowa JSE SJ7000

Kamera sportowa JSE SJ7000

Rozdzielczość wideoFull HD 1920x1080p 30 fps; 1280x720 60fps; 848x480 60fps; 640x480p
ProcesorNovatek 96655
Slot karty pamięciTAK Micro SD - DO 32 GB
Tryb nocnyTAK
Detektor ruchu / Redukcja wstrząsówTAK / TAK
Wskaźnik daty i godzinyTAK
ŁadowanieUSB lub Ładowarka Samochodowa
AparatTAK 12 MPIX
Wyświetlacz2.0" LCD
Funkcja ZOOMTAK 4X
Wbudowany głośnik i mikrofonTAK
Wide Dynamic RangeTAK
Format wideoMOV / jpg.
SensorTAK
Bateria (akumulator)900 mAh (80 minut pracy)
Automatyczne nagrywanie / Nagrywanie w pętliTAK/ TAK
Kamera sportowa JSE SJ7000

441,57 zł

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Darmowa dostawa powyżej 200zł