fb
Nowy

Nawigacja LARK FREEBIRD 5 EU 4GB Wi-Fi Android PL

Nawigacja LARK FREEBIRD 5 EU 4GB Wi-Fi Android PL Zobacz większe
4 5 1 opinie

Lark

Brak w magazynie

LARKFREE5

Nowy produkt

Wiesz już z pewnością jak profesjonalna nawigacja może ułatwić codzienną jazdę oraz dalsze podróżowanie. W naszym sklepie internetowym zakupisz wielofunkcyjne urządzenie do nawigowania trasy, które dzięki swoim parametrom może spokojnie konkurować z produktami wyższej półki. Za niewielką cenę możesz nabyć poręczną nawigację Lark Freebird 5, którą pokochasz już od pierwszego użytkowania.

Nawigacja LARK FREEBIRD – dodatkowe funkcje

Nawigacja Lark Freebird posiada pięciocalowy ekran HD o rozdzielczości 800x480 pikseli. Oprócz tego, posiada wbudowany system Android oraz moduł WiFi. Dzięki temu, możesz również wykorzystywać urządzenie jak klasyczny tablet! Bez problemu zainstalujesz na nim dowolną mapę np. Yanosik, MapaMap, Navitel oraz inne. Jest w pełni gotowy do użycia i odblokowany, zapakowany w zafoliowane pudełko.

Warto dodać, że nawigacja Lark Freebird posiada wbudowany aparat 2 mpx, za pomocą którego możesz wykonywać zdjęcia na dowolnych odcinkach jazdy. Oprócz tego, taki zapis przebytej trasy może być pomocny w wielu niefortunnych sytuacjach na drodze, podczas których będzie trzeba ustalić faktyczny przebieg zdarzeń.

Nawigacja LARK FREEBIRD – parametry

Za prawidłowe i dynamiczne działanie nawigatora odpowiada czterordzeniowy procesor Quad Core. Dzięki temu, również odtwarzanie filmów w jakości HD będzie niezwykle płynne, co wpływa na komfort podczas podróży. Urządzenie posiada akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 3 godzin nieprzerwanej pracy. Aby doładować nawigator Lark Freebird wystarczy użyć w tym celu ładowarkę 12 V z wejściem samochodowym.

Wbudowany wielokanałowy i niezwykle czuły odbiornik GPS gwarantuje precyzyjną dokładność. Szybko odbiera sygnały z satelitów, dzięki czemu podróż przebiega bez zakłóceń. Moduł GPS niezawodnie prowadzi kierowcę nawet w trudnym terenie, jakim są np. centra miast, góry czy tereny leśne.

Nawigacja LARK FREEBIRD – zestaw

W zestawie znalazła się:

  • ładowarka,
  • ładowarka samochodowa,
  • uchwyt samochodowy,
  • kabel microUSB,
  • instrukcja obsługi.

Jaką nawigację kupić?

Decydując się na zakup nawigacji, w pierwszej kolejności powinniśmy przeanalizować ekran urządzenia. Jego przekątna musi zagwarantować nam komfortowe korzystanie z wszystkich wyświetlanych podpowiedzi, dlatego nie może być zbyt mała. Oczywiście nie należy przesadzać w druga stronę – zbyt duże urządzenie będzie bowiem zasłaniało nam widok, w dodatku może niepotrzebnie odwracać naszą uwagę.

a680f0c74507bc19d0091d84ae01
be404032459e93226cec6f0a596d

Nawigacja LARK FREEBIRD 5 EU 4GB Wi-Fi Android PL

139,99 zł

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Darmowa dostawa powyżej 200zł