fb
Nowy

GOODRAM KARTA MICROSD 32GB MICRO CL10 ADAPTER SD

GOODRAM KARTA MICROSD 32GB MICRO CL10 ADAPTER SD Zobacz większe
4 5 1 opinie

SanDisc

794 Przedmioty

GOODRAM32

Nowy produkt

Karta pamięci microCARD o pojemności 32GB z interfejsem UHS-I to element, który odpowiednio sprawdza się w nowoczesnych urządzeniach z wieloma funkcjonalnościami. Wspomniany interfejs UHS-I umożliwia na wykorzystanie w pełni wszystkich atutów nowoczesnych smartfonów, kamer sportowych, kamer samochodowych czy tabletów. W zestawie dołączony został M1AA adapter, który pozwala na wykorzystanie karty microSD także w innych urządzeniach ze slotem kart SD niż wyżej wymienione.

Pojemność karty pamięci do rejestratorów jazdy i innych urządzeń

Najczęściej wybieraną pojemnością karty pamięci to 32GB, która w zupełności wystarczy do kamer samochodowych. Umożliwia nam to pomieszczenie długiego materiału na karcie. W jakości Full HD pojemność wystarcza nawet na kilkanaście godzin, w zależności od ustawień czy możliwości rejestratora. Oczywiście można pokusić się o wybór kart pamięci o większej pojemności, ale 32GB jest zupełnie wystarczająca. Warto wiedzieć, że sama rozdzielczość obrazu czy ilość klatek na sekundę nie wpływa na objętość pliku, a bitrate.

Superszybki interfejs UHS-I

W karcie GOODRAM zastosowano szybki interfejs UHS-I, który wpływa na zwiększenie parametrów, głównie: 100 MB/s (odczyt) i 10 MB/s (zapis). Wpływa to oczywiście na jakość i niezawodność podczas wykonywania różnych czynności jak slow motion, zdjęcia seryjne czy tworzenie filmów poklatkowych w odpowiedniej jakości. 

Dołączony adapter do karty

W zestawie wraz z kartą mamy również adapter M1AA, który umożliwia zwiększenie funkcjonalności karty micro. Dzięki temu elementowi karta micro może również zostać zastosowana w aparatach fotograficznych i kamerach, gdzie przenoszenie danych na inne urządzenie nie jest możliwe ze względu na brak odpowiedniego slotu. To zdecydowanie ułatwienie dla nas, dlatego warto wybrać kartę pamięci GOODRAM w naszym sklepie!

Kompatybilność karty GOODRAM 32GB

Wspomniany już interfejs UHS-I cechuje się kompatybilnością z urządzeniami obsługiwanych w standardzie pracy SD 2.0. Karta dzięki temu będzie pracować z minimalnymi parametrami pracy, które odpowiadają 10 klasie prędkości, 10 MB/s.

GOODRAM KARTA MICROSD 32GB MICRO CL10 ADAPTER SD

39,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł