fb
Nowy

Karta pamięci ADATA micro SDHC 8GB UHS-1 Class 10

Karta pamięci ADATA micro SDHC 8GB UHS-1 Class 10 Zobacz większe
4 5 1 opinie

Smartcams

98 Przedmioty

ADATA8GB

Nowy produkt

W naszym sklepie możesz znaleźć nie tylko profesjonalny sprzęt, ale również akcesoria do niego. Mowa o markowej karcie flash firmy ADATA Class 10 UHS-I, która współpracuje z aparatami cyfrowymi, telefonami komórkowymi, mp3 player’ami, nawigacjami czy innymi urządzeniami, które obsługują microSDHC lub SDHC poprzez dołączany adapter.

Karta flash ADATA posiada ważną funkcję, jaką jest korekcja błędów, czyli ECC, dzięki temu zapobiega w ten sposób uszkodzeniu lub utraty danych przy transferze danych. Dzięki klasie 10 transferu można nagrywać filmy z rozdzielczości Full HD o wysokiej jakości obrazu. Dlatego, jeśli chcesz posiadać kartę z szybkim transferem danym, zdecydowanie karta pamięci firmy ADATA jest dla Ciebie.

Karta ADATA z szybkim interfejsem UHS-I

Karta pamięci oferowana w naszym sklepie firmy ADATA to nowoczesny produkt z zastosowaniem różnego rodzaju generacji i funkcji. Dzięki szybkiemu interfejsowi widać znaczące różnice w transferze danych w odniesieniu do kart, które nie wykorzystują układów sterujących przepływu danych. Sam średni transfer odczytu mówi o pełnej sprawności karty na poziomie 30 MB/s. W trybie zapisu średni transfer osiąga 10 MB/s. Do innych zalet tej karty pamięci możemy zaliczyć jej stabilność i niski czas dostępu do trybu zapisu, co sprawia, że karta z pewnością wystarczy dla miłośników szybkich zdjęć seryjnych czy też amatorów filmowania. Dlatego kartę pamięci ADATA można również używać w aparatach fotograficznych, o czym już wspominaliśmy.

Nagrywanie filmów w rozdzielczości HD dzięki interfejsowi UHS-I

Oczywiście parametry odnoszące się do prędkości odczytu i zapisu mogą się różnić w zależności od użytego sprzętu, wielkości plików i konfiguracji urządzenia obsługującego kartę. Karty pamięci ADATA mogą być wykorzystywane w standardowych czytnikach kart pamięci dostępnych na rynku. Szybki interfejs umożliwia nagrywanie filmów w jakości HD.

Najważniejsze cechy karty pamięci ADATA

  • Karta polecana jest posiadaczom smartfona ze względu na wysokie parametry transferu odczytu i zapisu.
  • Karta jest odporna na wodę oraz zarówno niską, jak i wysoką temperaturę, pola elektromagnetyczne czy wstrząsy.
  • Parametry prędkości mogą się różnić w zależności od zastosowania danego urządzenia czy wielkości plików.
  • Karty flash ADATA podlegają specjalnym testom, zapewniając najwyższą jakość produktu, gwarantując klientom 5-letnią gwarancję w naszym sklepie.

Karta pamięci ADATA micro SDHC 8GB UHS-1 Class 10

Karta pamięci ADATA micro SDHC 8GB UHS-1 Class 10

Gwarancja5 lat - 100 tys cylki
KompatybilnośćWindows 98SE - wymaga ster. Windows 2000 Windiws XP Windows 7 i 8 MacOS 9.0 i nowszy Linux 2.4
InterfejsUSB 2.0 ; zgodny z USB 1.1
Odporność na wstrząsy1 000 G
Prędkość zapisu danychdo 10 MB/s
Prędkość odczytu danychdo 30 MB/s
Karta pamięci ADATA micro SDHC 8GB UHS-1 Class 10

29,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł