fb
Nowy

SanDisk Ultra microSDXC 128GB 100MB/s A1 + Adapter SD

SanDisk Ultra microSDXC 128GB 100MB/s A1 + Adapter SD Zobacz większe
4 5 1 opinie

SanDisc

58 Przedmioty

SAN128

Nowy produkt

Jeżeli marzy Ci się obraz w jakości Full HD, bez żadnych zakłóceń, dzięki karcie SanDisk Ultra Android A1 stanie się to możliwe. Karta umożliwia przechowywanie wielogodzinnych nagrań i zdjęć o najwyższej rozdzielczości. Oprócz tego możesz zapisać na niej muzykę i inne ważne dla Ciebie pliki.

Błyskawiczne ładowanie aplikacji

SanDisk Ultra microSDXC należy do kategorii A1. W związku z tym idealnie sprawdzi się w przypadku smartfonów i tabletów z systemem Android. Dzięki karcie SanDisk Ultra aplikacje ładują się znacznie szybciej. Jedyna w swoim rodzaju pojemność 128GB umożliwia przechowywanie znacznie większej, niż kiedykolwiek, ilości filmów i zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz wszelkich innych plików, których nie chcesz usuwać. SanDisk Ultra microSDXC przeznaczona jest do pracy również w ekstremalnych warunkach. Karta jest odporna na wstrząsy oraz działanie wody, skrajne temperatury i promieniowanie rentgenowskie. Możesz z powodzeniem zainstalować ją w swojej kamerze rowerowej i nie obawiać się o jakiekolwiek problemy z jej działaniem. Karta będzie pasowała do każdego rodzaju sprzętu, który obsługuje standard SDXC.

Najlepsza jakość, polecana przez wielu

Dzięki przełomowej pojemności 128 GB tej karty microSDXC możesz uchwycić i zapisać najwspanialsze momenty swojego życia. 128 GB oznacza, że nie musisz się martwić o kasowanie plików, które chcesz zachować. Pojemność ta umożliwia przechowywanie ponad 24 godzin nagrań wideo w Full HD! Jest wręcz idealna do pracy w trudnych warunkach, dzięki odporności na wstrząsy oraz działanie wody, skrajnych warunków atmosferycznych i promieniowania rentgenowskiego. Karta pamięci microSD o pojemności 128 GB i klasie prędkości Class 10 do nagrywania w rozdzielczości Full HD jest sprzedawana w zestawie z adapterem SD.

SanDisk Ultra microSDXC 128GB 100MB/s A1 + Adapter SD

99,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł