fb
Nowy

WODOODPORNA OBUDOWA WODOSZCZELNA Smartcams R3 DVR

WODOODPORNA OBUDOWA WODOSZCZELNA Smartcams R3 DVR Zobacz większe
4 5 1 opinie

Smartcams

97 Przedmioty

OBUR3

Nowy produkt

Z pewnością wielu miłośników ekstremalnych przygód i sportowców wyposażeni są w funkcjonalne oraz profesjonalne kamerki sportowe. Sprawdzają się podczas treningów każdego rodzaju, a także nagrywają nasze trasy i najważniejsze momenty. Dzięki temu możemy monitorować swoją trasę czy obejrzeć jej przebieg ponownie, a także cieszyć się krajobrazem z podróży. Kamerkę sportową możemy zamontować wedle własnego uznania – na rowerze, ręce, kasku, kierownicy czy innych elementach stroju lub sprzętu. Jednak do wielu zadań związanych z korzystaniem kamery niezbędne będzie wyposażenie się w akcesoria. W naszym sklepie możesz znaleźć nie tylko pojedyncze produkty, ale również zestawy, gdzie otrzymasz wiele elementów w jednym zestawie. Nie musisz martwić się o zakup pojedynczych przedmiotów.

Wszystkie akcesoria są w pełni kompatybilne z różnymi rodzajami i modelami kamerki sportowej. Dlatego, jeśli jesteś pasjonatem ekstremalnych wrażeń, zdecydowanie wyposażenie się w tego typu elementy będzie niezbędne.

Wodoodporna obudowa wodoszczelna SmartCams

Szukasz odpowiedniej obudowy do swojej kamerki? Wodoodporna obudowa SmartCams jest właśnie dla Ciebie. Wykonana została z odpornego i wytrzymałego poliwęglanu. Obudowa jest również cienka i spełnia wszystkie standardy szczelności. Posiada certyfikat IP dla głębokości aż 30 metrów! SmartCams Waterpoofcase to etui, które możesz zabrać na każdą ekstremalną podróż.

Najważniejsze cechy SmartCams Waterproofcase

  • Otrzymasz w 100% oryginalny produkt.
  • Całkowicie wodoszczelny aż do 30 metrów.
  • Konstrukcja jest odporna na upadki z wysokości 2 metrów.
  • Produkt jest zapakowany w blister.

Cały zestaw składa się z obudowy SmartCams Waterproofcase w kolorze clear. Znajdziesz także klips, który pozwala na przypięcie kamery w wygodnym i dowolnym miejscu. Możesz również podłączyć inne końcówki z zestawu. To gwarancja najwyższej jakości wykonania.

cde83635496ebdaf9fc7a8019fd0
1fe991db46d1aa4bc81862fc7bc0

WODOODPORNA OBUDOWA WODOSZCZELNA Smartcams R3 DVR

19,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Darmowa dostawa powyżej 200zł