fb
Nowy

BLACKVUE POWER MAGIC ULTRA BATTERY B-124X

BLACKVUE POWER MAGIC ULTRA BATTERY B-124X Zobacz większe
0 5 0 opinie

Blackvue

Brak w magazynie

POWERMAGICULTRA

Nowy produkt

Adapter Battery Pack B-124X to nic innego, jak samochodowy power-bank o pojemności 6000 mAh. Bateria, która znajduje się w adapterze jest zasilana z akumulatora samochodu 12V w trakcie pracy silnika, a naładowanie do pełnej pojemności można osiągnąć już po 40 minutach ciągłego ładowania. W przypadku podłączenia do gniazda zapalniczkowego, pełne naładowanie trwa 80 minut. Zgromadzona przez adapter energia jest oddawana do podłączonej kamery podczas postoju.

Adapter Battery Pack B-124X

Adapter B-124X jest całkowicie uniwersalny i może współpracować ze wszystkimi urządzeniami korzystającymi z zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej. Podłączysz do niego praktycznie każdą kamerę samochodową, nie tylko modele marki BlackVue. Jak długo trzyma bateria? W zależności od tego, czy moduł WiFi jest włączony, czy wyłączony, czas pracy w przypadku wyłączenia osiąga nawet około 18h nieustannej pracy.

Adapter ma także wbudowany moduł Bluetooth, dzięki któremu w prosty, bezprzewodowy sposób sprawdzisz status ładowania oraz bieżący stan naładowania baterii za pomocą swojego smartfona.

Jak zamontować?

Instalacja adaptera B-124X jest niezwykle prosta i nie powinna sprawić Ci żadnych większych problemów. W zestawie znajduje się specjalna wtyczka do gniazda zapalniczki w samochodzie lub przejściówki do podłączenia do bezpieczników .-Od Ciebie zależy z którego źródła adapter będzie ładowany w trakcie codziennej jazdy.

Drugim kluczowym elementem jest gniazdo wyjściowe, do którego podłączany jest odbiornik prądu (np. kamera samochodowa) przy użyciu standardowego zasilacza zapalniczki. W pudełku z adapterem znalazła się także specjalna baza montażowa oraz śruby i rzepy, które ułatwią zainstalowanie adaptera w samochodzie. 

BLACKVUE POWER MAGIC ULTRA BATTERY B-124X

2 099,00 zł

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Darmowa dostawa powyżej 200zł