Kamera samochodowa JSE CDR-153

239,99 zł brutto

+

74 Przedmioty

Nowy produkt

Pełno-funkcyjny rejestrator trasy FULL HD w odpornej obudowie WYKONANEJ W CAŁOŚCI Z METALU z szerokokątną kamerą aż 170 stopni, stabilizacją obrazu i aparatem. Kamera działa zarówno w nocy jak i w dzień, rejestruje wszystkie zdarzenia na trasie, pozwoli ustalić sprawcę wypadku i rzeczywisty przebieg zdarzeń. Wszystkie kamery JSE posiadają POLSKIE MENU

Więcej szczegółów

5 5 5 opinie
Opis
Rozdzielczość wideoFull HD 1920x1080p 30 fps; 1440x1080 30fps; 1280x720
ProcesorNovatek 96650
ObiektywSzerokokątny, klasa A+, 170 stopni, 6 warstw szkła
Slot karty pamięciTAK Micro SD - DO 32 GB
Tryb nocnyTAK
Detektor ruchu / Redukcja wstrząsówTAK / TAK
Wskaźnik daty i godzinyTAK
ŁadowanieUSB lub Ładowarka Samochodowa
AparatTAK 3.0 MPIX
Wyświetlacz3 cale
Funkcja ZOOMTAK
Wbudowany głośnik i mikrofonTAK
Wide Dynamic RangeTAK
Gwarancja24 miesiące
Format wideoM-JPEG (AVI)
SensorGSENSOR, czujnik wstrząsów
Bateria (akumulator)DC 5V 1
Automatyczne nagrywanie / Nagrywanie w pętliTAK / TAK
Więcej informacji

SZEROKI KĄT WIDZENIA OBIEKTYWU - AŻ 170° !

Kamera wyposażona została w obiektyw najwyższej klasy - A+, który nagrywa w szerokości aż 170 stopni. Pozwala to, na zarejestrowanie nie tylko obrazu na wprost, ale również pobocza i lewej strony jezdni.

ZOBACZ NAGRANIE NA YOUTUBE! KLIKNIJ TU

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI OBIEKTYW

Kamera została wyposażona w obiektyw najwyższej jakości. Został w pełni wykonany ze szkła, pozwala na rejestrację obrazu bez zakłóceń i śnieżenia. Dzięki przysłonie f/2.0 ~ f/2.4 - która powoduje dużo większe wpadanie światła przez obiektyw - nagrywanie w warunkach nocnych jest bardzo dokładne. Dzięki technologii fisheye - kamera nagrywa obraz w szerokim spektrum (lewą stronę jezdni oraz pobocze)

TWOJA KAMERA JAKO DODATKOWE ZABEZPIECZENIE

Detekcja ruchu pozwala na automatyczne rozpoczęcie nagrywaniaw momencie wykrycia światła, ruchu i drgań. Jeśli ktoś zarysuje Twój samochód - Twoja kamera to zarejestruje! Nagranie będzie służyło jako dowód dla policji.

Dzięki urządzeniu rejestrującemu JSE CDR-153 Twój samochód jest dodatkowo chroniony.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Rejestrator trasy posiada funkcję nagrywania w pętli. Rejestruje kilku minutowe filmy, cały czas zastępując te nagrane wcześniej. Pozwala to, na zapamiętywanie najnowszych zdarzeń, nie przepełniając przy tym karty pamięci. Funkcję można wyłączyć.

G-SENSOR

Jeśli komuś z Państwa przydarzyłaby się poważna kolizja drogowa(czego oczywiście serdecznie nie życzymy!) to kamerka JSE zapisze nagranie 10 sekund przed i 5 minut po zdarzeniu. Film zostanie opisany symbolem kłódeczki - to znaczy, że zostanie wyodrębniony osobny plik, który nie zostanie usunięty przez inne nagrania(nagrywanie w pętli). To nagranie może w dużym stopniu pomóc wyjaśnić przyczynę wypadku.

TRYB NAGRYWANIA NOCNEGO

Kamera JSE będzie nagrywała Twoją trasę w nocy bardzo wyraźnie. Dzięki nowoczesnemu obiektywowi nagrany zostanie każdy detal.

BARDZO PROSTY MONTAŻ URZĄDZENIA!

Proponujemy jak najlepiej zamontować urządzenie rejestrujące, aby w samochodzie nie były widoczne kable. Montaż jest prosty i intuicyjny, więc nie sprawi żadnego problemu nawet laikowi.