fb
Nowy

Uchwyt do kamery sportowej / rejestratora jazdy

Uchwyt do kamery sportowej / rejestratora jazdy Zobacz większe
5 5 2 opinie

Smartcams

78 Przedmioty

UchwytUNI

Nowy produkt

Uchwyt do kamery sportowej i rejestratora jazdy

Potrzebujesz uchwytu, na którym przymocujesz kamerę samochodową lub sportową? A może chcesz zaopatrzyć się w element, dzięki któremu przenoszenie urządzenia będzie bezpieczniejsze? Z pewnością uchwyt do kamery sportowejrejestratora jazdy to idealne rozwiązanie dla Ciebie. To możliwość łatwego i bezpiecznego przenoszenia oraz umocowania urządzenia podczas jazdy samochodem czy korzystania z kamerki sportowej na kasku lub w innym miejscu. Śrubowanie mocowania uchwytu pasuje przede wszystkim do większości rejestratorów DVR i aparatów fotograficznych. Przyssawka na szybę daje gwarancję pewnego chwytu.

Najważniejsze zalety uchwytu do kamerki

Uchwyt do kamer posiada dwie możliwości płynnego regulowania położenia ramienia. Dzięki temu możemy dopasować uchwyt do naszego urządzenia. Wystarczy, że przykręcimy aparat lub kamerkę do uchwytu i przymocujemy do przedniej szyby czy w inne dowolne miejsce.

Standardowe przyłącze 1/4 cala pasuje do większości typów urządzeń, w tym kamery samochodowej, kamery sportowej, ale również aparatów fotograficznych. Uchwyt dostępny w naszym sklepie posiada głowicę 3D, przez co możesz ustawić urządzenie w każdej pozycji tak, aby użytkowanie kamery było dla nas wygodne i proste.

Uchwyt do dwóch rodzajów urządzeń

Uchwyt, który znajdziesz w naszym sklepie, przeznaczony jest zarówno do kamery sportowej, jak i rejestratora jazdy. Dzięki temu możesz nabyć uchwyt, który sprawdzi się do dwóch urządzeń bez konieczności zakupu dodatkowych akcesoriów. Uchwyt umożliwi przymocowanie urządzenia w samochodzie czy w innym miejscu, gdzie otrzymamy gwarancję, że kamera nie spadnie czy podczas jej użytkowania będzie dobrze przymocowana.

Nasz uchwyt jest oryginalny i pasuje do większości kamer, przez co jest uniwersalny. Posiada mocny i metalowy trzon uchwytu, dlatego jest wytrzymały i dopasowuje się bardzo łatwo. Przyssawka jest wysokiej jakości, co potwierdza odpowiednie wykonanie naszego produktu marki Smartcams.

Uchwyt do kamery sportowej / rejestratora jazdyUchwyt do kamery sportowej / rejestratora jazdy

Uchwyt do kamery sportowej / rejestratora jazdy

34,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł