fb
Nowy

Nadajnik WiFi do kamer GNET

Nadajnik WiFi do kamer GNET Zobacz większe
4 5 1 opinie

GNET

99 Przedmioty

WIFIGNET

Nowy produkt

Twoja kamera samochodowa GNET nie posiada wbudowanej funkcji WiFi? Nie planujesz zakupu kolejnego rejestratora, ale wizja obsługi kamerki z poziomu smartfona brzmi kusząco? Spokojnie, w naszym sklepie internetowym mamy dla Ciebie specjalne rozwiązanie. Nasz specjalny Nadajniki WiFi do kamer GNET pozwala na połączenie się ze Smartfonem!

Obsługa kamery GNET za pomocą smartfona

Kamery samochodowe to niezwykle drobne urządzenia. Warto zadbać o to, by nie zajmowały zbyt dużo miejsca na szybie, nie skupiały uwagi kierowcy i nie ściągały jego wzroku w czasie jazdy. Może to prowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze, których każdy z nas woli unikać. Dlatego zmiana ustawień na panelu dotykowym kamery samochodowej, dla niektórych może być uciążliwa. Mamy o wiele wygodniejsze rozwiązanie!

Jeżeli potrzebujesz zmienić jakieś ustawienie w swojej kamerze samochodowej, o wiele lepiej można to zrobić z poziomu smartfona! Po zainstalowaniu odpowiedniej i bardzo intuicyjnej aplikacji możesz bez problemu wybrać interesujący tryb, zmienić rozdzielczość rejestrowanego obrazu, sprawdzić pamięć urządzenia i wiele innych.

Dlaczego warto kupić nadajnik WiFi?

W momencie, w którym skonfigurujesz swoją kamerę i stanie się obsługiwana z poziomu Twojego telefonu, zyskujesz jeszcze jedno udogodnienie. Możesz zobaczyć co dzieje się wokół Twojego samochodu, kiedy Cię w nim nie ma! To daje dodatkowe zabezpieczenie auta, ponieważ jeżeli tylko kamera wykryje jakiś podejrzany ruch wokół samochodu, dostaniesz natychmiast powiadomienie na smartfonie. Mało tego, obraz będzie w czasie rzeczywistym, co daje możliwość odpowiednio szybkiej reakcji.

Jeżeli zapomnisz wyłączyć w kamerze tryb parkingowy lub po prostu zapomnisz ją wyłączyć (a nie chcesz aby dalej nagrywała i czerpała baterię) możesz również bez wychodzenia z domu zmienić to ustawienie.

Technologia daje nam nieograniczone możliwości dlatego warto z nich korzystać i ułatwiać sobie codzienne życie – w tym również podróże samochodem.

Nadajnik WiFi do kamer GNET

32,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł