fb
Nowy

Nadajnik GPS do kamer GNET

Nadajnik GPS do kamer GNET Zobacz większe
4 5 1 opinie

GNET

95 Przedmioty

GPSGNET

Nowy produkt

Niektórzy kierowcy i właściciele samochodów twierdzą, że nawigacja GPS to sprzęt, który przydaje się wyłącznie w przypadku kradzieży auta. Posiadając stary i ledwie warty samochód uważają, że lokalizator to zbędny gadżet, który nigdy się nie przyda, bo przecież żaden złodziej nie połasi się na ich przestarzały pojazd.

Nadajnik GPS – co to jest?

Nadajnik GPS to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia lokalizację skradzionego samochodu bądź śledzenie wartościowej przesyłki. To dodatkowa funkcja, która zwiększa szansę na odzyskanie skradzionego pojazdu lub namierzenia bliskich osób.

Umieszczony wewnątrz pojazdu stanowi dodatkową ochronę przed niefortunnymi sytuacjami i daje większość kontrolę nad Twoim samochodem.

Do czego przyda się nadajnik GPS?

Zgadzamy się z tym, że funkcja GPS okazuje się najbardziej użyteczna w sytuacji kradzieży auta, jednakże można ją wykorzystać na wiele innych sposobów. Nadajnik GPS to praktyczny sprzęt, który świetnie sprawdza się podczas codziennych sytuacji, w trakcie korzystania z pojazdu. Przede wszystkim – na pewno wiele razy zdarzyło Ci się zapomnieć gdzie zaparkowałeś samochód? Zdarza się to często podczas wakacji lub kiedy masz naprawdę dużo na głowie.

To zrozumiałe, dlatego posiadając nadajnik GPS w swoim samochodzie wystarczy rzucić okiem na aplikację i od razu wiesz, w którą stronę się udać. Sprzęt namierza pojazd z dokładnością do kilku metrów!

Nadajnik GPS + moduł GPS

Oprócz tego, do nadajnika GPS w kamerze GNET możesz opcjonalnie dokupić moduł GPS. Będzie on gromadził dla Ciebie przydatne informacje dotyczące aktualnych parametrów pojazdu, takich jak np. prędkość. To świetne rozwiązanie, jeżeli chcesz pilnować swojego dziecka, czy np. jeździ przepisowo.

Nadajnik GPS – czy warto?

Warto skorzystać z nadajnik GPS jeżeli posiadasz własną firmę zajmującą się przewozem osób i rzeczy. W ten sposób możesz dokładnie weryfikować gdzie znajdują się Twoi kierowcy oraz z jaką prędkością się poruszają. Możesz w ten sposób przechwycić wszelkie próby użytkowania samochodu w innych, niż firmowy celach.

Zakup nadajnik GPS w naszej firmie za jedyne 59,99 i ciesz się dodatkową ochroną Twojego samochodu.

Nadajnik GPS do kamer GNET

Nadajnik GPS do kamer GNET

34,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł