fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kamera cofania

  Nie pozwól, by cokolwiek zaskoczyło Cię na drodze i zakup jeden z naszych modeli kamerek do samochodu z czujnikiem ruchu, które są bardzo wyczulone i skuteczne. Doskonale sprawdzają się zarówno na trasach szybkiego ruchu, jak i podczas poruszania się w mieście, o czym możesz przekonać się, kupując jeden z rejestratorów Smartcams. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, gdyż nasze kamerki spełniają jednocześnie wiele funkcji naraz, dzięki czemu poczujesz się znacznie pewniej i bezpieczniej na drodze, ponieważ wszystkie Twoje manewry, a co ważniejsze innych, będą nieustannie rejestrowane. Pamiętaj, że w wielu niespodziewanych przypadkach kolizji na drodze jest to jeden z dowodów niepodważalnych i praktycznych, które mogą zdecydowanie przyspieszyć cały proces orzeczenia o winie.

  Dla własnego bezpieczeństwa radzimy zakupić kamerki z czujnikami ruchu, które po zamontowaniu kamerki z tyłu samochodu mogą okazać się bardzo przydatne. Przykładowo podczas parkowania bardzo często trzeba sporo najeździć się po całym placu, by znaleźć dogodne i dość szerokie miejsce postojowe, na którym bez większego problemu będziesz mógł stanąć. Jednak mając naszą kamerkę z trybem parkowania możesz śmiało postawić auto w dowolnym miejscu, ponieważ automatyczne sygnały ostrzegawcze będą informować Cię o bliskość i ewentualnych zagrożeniu uderzeniem w inny pojazdy lub przedmiot na parkingu. Stanie się to o wiele prostsze i przyjemniejsze, a co za tym idzie bezpieczniejsze. Również w trakcie poruszania się po drodze możesz liczyć na alarmowanie o zbyt bliskim podjechaniu pojazdu z tyłu lub Twoje zbyt szybkie zbliżanie się do auta z przodu. Wszystko to zostało opracowane z myślą o Twoim komforcie jazdy oraz ku przestrodze kierowców, aby byli bardziej rozważni i ostrożni przy wykonywaniu szybkich manewrów.

  Zamontowana kamerka może jednocześnie pełnić funkcję zabezpieczającą przed kradzieżą, gdyż może ona nagrywać nawet przy zgaszonym silniku, kiedy musisz opuścić pojazd i zostawić go samego. Nic już się przed jej obiektywem nie ukryje, dlatego w razie uszkodzenia pojazdu możesz także swobodnie sprawdzić ostatnie sfilmowane godziny, by dowiedzieć się więcej delikwencie. Jak widać możliwości korzystania z kamerki do samochodu jest wiele, a gwarantujemy, że później nie będziesz mógł się już bez niej obejść. 

  Kamery samochodowe z czujnikiem ruchu

  na stronę
  Pokazuje 1 - 21 z 43 elementów
  Pokazuje 1 - 21 z 43 elementów