fb

Filtrowanie

Pewnie wiele osób nadal ma małe wątpliwości, co do swoich umiejętności parkowania przodem, tyłem lub równoległe, gdyż zależy to wszystko od częstotliwości i doświadczenia poruszania się po drodze, a zwłaszcza terenach miejskich, gdzie często znalezienie wolnego miejsca postojowego graniczy z cudem. Niekiedy parkingi są bardzo zatłoczone lub cechują się wąskimi miejscami parkingowymi, gdzie początkującym kierowcom trudno jest postawić auto. Ten brak pewności siebie i strach przed zarysowaniem lub wgnieceniem części karoserii wynikać może z debiutowaniu za kierownicą lub nieprawidłowo przyswojoną wiedzą podczas nauki jazdy. Jednak wszystkiemu można zaradzić, a mianowicie naszym rozwiązaniem jest kamerka do samochodu z trybem parkingowym.

Gwarantujemy, że nie będziesz już chciał później bez niej jeździć, ponieważ posiada ona wiele dodatkowych funkcji, które sprzyjają podczas stawiania samochodu nawet w trudnodostępnych miejscach. W naszej opinii skoro już podobne technologie istnieją, to aż żal z nich nie skorzystać, jeśli mogą ułatwić prowadzenie samochodu, a także zapewnić nam więcej opanowania i bezpieczeństwo. W przypadku kamerek z systemem parkowania Smartcams możesz spodziewać się między innymi monitora z wyświetlającym na ekranie obrazem otoczenia z tyłu samochodu, by móc lepiej ocenić sytuacje w tylnej części. Nie ma już teraz potrzeby wysiadania z auta i sprawdzania ile miejsca nam jeszcze zostało do końca powierzchni parkingowej, a wystarczy jedynie zaufać nagraniu na kamerce cofania. Tryb parkingowy posiada dodatkowo sygnały ostrzegawcze w postaci linii pomocniczych na ekranie oraz dźwięków alarmujących, gdy znajdujesz za blisko obcego przedmiotu lub innego pojazdu. To niesamowicie przydatne funkcje, ponieważ możesz samodzielnie ocenić odległość i sugerować się wskazówkami na kamerce, dzięki czemu za każdym razem staniesz prosto i równolegle do innych samochodów.

Ekran, na którym wyświetla się nagranie z tylnej kamery może być osobnym urządzeniem lub lusterkiem wstecznym, które w momencie włączenia wstecznego biegu zmienia swój obraz na perspektywę z tyłu. Co więcej, warto zaznaczyć, że obiektywy kamerek są dostosowane do szerokiego pola widzenia, dzięki czemu nie przeoczysz żadnego szczegółu i nic ani nikt Cię nie zaskoczy podczas parkowania.

Kamery samochodowe z trybem parkingowym

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 41 elementów