fb
Nowy

UCHWYT DO KAMERY SAMOCHODOWEJ UNIWERSALNY JSE SMARTCAMS CDR182 CDR126

UCHWYT DO KAMERY SAMOCHODOWEJ UNIWERSALNY JSE SMARTCAMS CDR182 CDR126 Zobacz większe
4.5 5 2 opinie

Smartcams

53 Przedmioty

UCHWYT126

Nowy produkt

Jeżeli zastanawiasz się, jak zamontować wideorejestrator, koniecznie wybierz produkt od polskiego producenta, jakim jest firma Smartcams! Dzięki temu zyskasz szansę na skuteczny montaż kamery samochodowej na przedniej szybie. Uchwyt marki Smartcams jest uniwersalny, oznacza to, że bez problemu zamontujesz w nim każdy rodzaj rejestratora, bez względu na rozmiar. Pamiętaj, że aby poprawnie zamontować kamerę samochodową na przedniej szybie, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Jak zamontować kamerę samochodową?

Uchwyt do kamery samochodowej Smartcams CDR 182 CDR 126 pozwala na skuteczne przyczepienie do przedniej szyby rejestratora jazdy. Warto umieścić go poniżej przedniego lusterka, tak aby nie ściągał wzroku kierowcy i nie ograniczał widoczności na drodze.

Uchwyt do kamery Smartcams

Produkt ten został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przez długi czas kamera będzie solidnie przymocowana do przedniej szyby. Niska cena, elegancki design i wysoka trwałość wpływają na to, że produkt ten jest chętnie wybierany przez naszych klientów. Elementy uchwytu chodzą płynnie, co pozwala na swobodne manewry kamerką podczas jazdy, w celu poprawy nagrywania. Niezwykła funkcjonalność uchwytu wpływa na to, że dopasuje się idealnie do każdego rozmiaru kamery i zawsze będzie działał bez zarzutu. Elegancki czarny kolor podkreśli wnętrze pojazdu i pozwoli na zachowanie estetyki na przedniej szybie. Dzięki smukłej konstrukcji nie będzie rzucał się w oczy i rozpraszał kierowcy w czasie jazdy.

UCHWYT DO KAMERY SAMOCHODOWEJ UNIWERSALNY JSE SMARTCAMS CDR182 CDR126

35,00 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł