fb

Wszystkim naszym klientom polecamy zaopatrzyć się w rejestratory jazdy z dwoma kamerami dla własnego bezpieczeństwa i komfortu, o czym opowiemy dokładniej w dalszej części. Na pewno możemy z czystym sumieniem zapewnić Ci, że nasze produkty pochodzą albo z własnej linii produkcyjnej albo innych producentów, którzy równie jak my dbają o jakość i satysfakcję klientów. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też posłuchaj naszej rady i wybierz profesjonalny sprzęt samochodowy zamiast tanich podrób, ze względu na ich nietrwałość i brak solidnego wykończenia, przez co prędzej czy później będziesz musiał zaopatrzyć się w nowy egzemplarz. Możesz jednocześnie zaoszczędzić swój czas i pieniądze, wybierając Smartcams.pl.

Przede wszystkim największą zaletą rejestratorów z dwoma kamerami jest możliwość nagrywania otoczenia ze wszystkim stron. Dzisiejsze technologie obiektywów kamer pozwalają na szerokie pojmowanie pola widzenia, dzięki dużej powierzchni szkła oraz jej wypukłości. Specjalne parametry pozwalają na zachowanie odpowiedniej widoczności pod szerokim kątem, co umożliwia jednoczesne uchwycenie przedmiotów na wprost, jak i po bokach samochodu. Rejestrowanie tak dużego otoczenia jest świetnym rozwiązaniem również podczas parkowanie, gdzie powinieneś posiadać swobodę obserwacji zarówno z przodu, jak i z tyłu, by móc prawidłowo i równolegle stanąć samochodem. Czasami parkowanie w trudnodostępnych miejscach wymaga wielokrotnego manewrowania, a tymczasem możesz spokojnie spoglądać w monitor kamerki i cofać bez żadnych wątpliwości. Przedni kamerka z kolei może okazać się przydatna podczas pozostawienia auta samego, gdy po naszym powrocie okazuje, że ktoś go uszkodził lub zniszczył.

W takiej sytuacji łatwiej również ujawnić tożsamość wandala czy złodzieja, którzy naruszyli Twoje mienie. Nagrania z rejestratora jazdy są zapisywane w pętli, aczkolwiek zawsze można wyłączyć tą opcję i nagrywać bez przerwy. Jednak trzeba liczyć się także z zapełnieniem karty pamięci, które również są dostępne na Smartcams.pl. Wszelkie uderzenie w formie stłuczki również skutkują automatycznym utrwaleniem materiału filmowego, by stanowił on dowód w sprawie dla ubezpieczyciela. Jak widać możliwości jest naprawdę wiele, a posiadanie tylnej i przedniej kamery pozwala na podwójne czerpanie korzyści.

Rejestratory jazdy z dwoma kamerami

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 26 elementów