fb

Obraz z wideo rejestratorów jazdy – ranking najlepszych modeli

Obraz z wideo rejestratorów jazdy – ranking najlepszych modeli

Kamera samochodowa powinna służyć przede wszystkim do nagrywania, by w wyjątkowych sytuacjach móc je odtwarzać i wychwycić z nich najważniejsze detale. W takim wypadku potrzebna będzie Ci kamera z dobrą rozdzielczością, wyświetlaczem i pozostałymi parametrami, dzięki którym obraz będzie maksymalnie wyraźny i czytelny. Ranking wszystkich tych modeli rejestratorów znajdziesz poniżej z niezbędnymi informacjami.

Co wpływa na jakość obrazu w kamerce samochodowej?

Przede wszystkim mowa o rozdzielczości, która minimalnie powinna wynosić 1280x720 pikseli, co ostatecznie daje nam obraz w wersji HD. Można stwierdzić, że im wyższa rozdzielczość, tym jakość nagrania staje się lepsza, co okazuje się nieprawdą. Owszem, mamy do czynienia z wieloma modelami kamer z rozdzielczością Full HD, a nawet 4K, jednak musisz zwrócić uwagę na ilość klatek. Jeżeli jesteś zainteresowany kamerą o świetnej rozdzielczości, ale posiada ona mniej niż 30 klatek na sekundę, radzimy Ci z niej zrezygnować i wybrać nawet tańszą wersję, ale gwarantującą bardzo wyraźny obraz.

Następnie znaczenie ma obiektyw rejestratora, gdzie kąt widzenia powinien być jak najszerszy, dlatego najlepiej decydować się na kamery o 170-stopniowym polu widzenia. Ponadto liczy się jasność obiektywu oraz materiał z jakiego został wykonany. W tym przypadku polecamy maksymalną jasność o wartości f/1.6 oraz szklany obiektyw, który jest o wiele lepszy od plastikowego.

Ranking rejestratorów jazdy według obrazu wideo

1

Smartcams X200obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy Smartcams X200

obraz jakość wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy Smartcams x200

2

obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy CDR186 GS8000L

Kamera CDR186 GS8000L

obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy CDR186 GS8000L

3

kamerki samochodowe wideorejetratory jazdy Smartcams HSJ-220

Smartcams HSJ-220

obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy Smartcams HSJ-220

4

obraz wideo z kamerki samochodowe CDR-225

Smartcams CDR-225

obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy CDR-2225

5

kamerka samochodowa JSE HSJ-226

Kamera JSE HSJ-223D

obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy HSJ-223

6

obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy HSJ-226

Smartcams HSJ-226

obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy HSJ-226

7

KAMERKA SAMOCHODOWA JSE 4K ULTRA

Smartcams JSE 4K Ultra

obraz wideo z kamerki samochodowej wideorejetratorów jazdy JSE 4K Ultra

 Nagrania z wideorejestratorów jazdy.

Jakie są zalety dobrej jakości obrazu?

W życiu i na drodze zdarzają się różne sytuacje, które nie zawsze muszą być zależne od Ciebie. Chodzi nam przykładowo o wypadki drogowe, stłuczki czy kolizje, które mogą przydarzyć się każdemu i to w najmniej spodziewanym momencie. Właśnie dlatego zawsze zachęcamy naszych klientów do zakupienia kamerek samochodowych, które mogą być włączone podczas jazdy i rejestrować wszystko, co dzieje się przed Twoim pojazdem, jak i za nim.

To duże udogodnienie i pewne zabezpieczenie, kiedy w razie zderzenia na drodze możesz nagrać całą sytuację, a następnie przedstawić ten materiał jako dowód swojej niewinności. Właśnie dzięki takim filmom, wszelkie sprawy wypadków na drodze są rozwiązywane szybciej i skuteczniej. Zatem polecamy w miarę swoich możliwości finansowych wybrać taką kamerę, która umożliwi Ci nagrywanie w dobrej jakości, by ostatecznie móc wskazać wszelkie detale jak numer rejestracyjny czy tożsamości świadków. Właśnie wcześniej wymienione przez nas czynniki rozdzielczości i obiektywu są bardzo ważnymi kryteriami podczas wyboru rejestratora jazdy.