fb

Nowość Mio MiVue 785 – recenzja

Nowość Mio MiVue 785 – recenzja

Mio MiVue 785 jest to nowość w naszym sklepie z kamerami samochodowymi Smartcams. Jest to niezwykle łatwy w montażu rejestrator jazdy, dzięki któremu możemy nagrywać naszą trasę i wszystko, co dzieje się wokół. To bardzo kompaktowe urządzenie, które zachwyca swoją funkcjonalnością.

Opis Mio MiVUE 785

To bardzo solidny wideorejestrator samochodowy, który nagrywa obraz w wysokiej jakości i przydaje się na dłuższych trasach. Dzięki niemu mamy twarde i niezbite dowody w drogowych sporach. Mio MiVue 785 jest niezwykle prosty w montażu i obsłudze. Ma szeroki kąt nagrywania obrazu i cechuje się wysoką jakością rejestrowania.

Do tego w urządzeniu znajdziemy sensor optyczny Sony Exmor, przysłonę F/1.8, moduł GPS oraz przydatny tryb parkingowy. 5-warstwowy obiektyw szklany posiada wbudowaną diodę IR. Dodatkowo kamerkę wyposażono w bazę fotoradarów.

Pewna jazda z MiVue

Rejestrator MiVue 785 zapewnia znakomitą jakość nagrań w rozdzielczości Full HD 1080p oraz szeroki kąt widzenia 140° sensorowi optycznemu Sony™. Każdy szczegół na drodze będzie skutecznie rejestrowany, nawet numery tablic rejestracyjnych podczas nocnej podróży. Nagrywanie rozpocznie się w momencie uruchomienia silnika auta. Kamera pozwala również na oszczędność. Udowodnienie, że kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi, że nie stracisz zniżek.

Kamerka samochodowa MiVue 785 jest bardzo prosta w użyciu, dlatego nawet początkujący posiadacz rejestratora doskonale sobie z nią poradzi. Wystarczy kilka minut żeby w pełni zapoznać się z ustawieniami. Dzięki intuicyjnemu panelowi menu, dostęp do opcji i funkcji jest niezwykle logiczny. Konfiguracja urządzenia i dopasowanie do własnych potrzeb powinno przebiegać bezproblemowo.

Kamera samochodowa – bezpieczeństwo to podstawa

Wiemy że bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich i Twojego mienia jest dla Ciebie najważniejsze, dlatego oferujemy w naszym sklepie Smartcams urządzenie, które odpowiada na te potrzeby. A jest nim nowość, kamera Mio MiVue 785. Rejestrator MiVue posiada systemy:

  •        ADAS (zaawansowane systemy wspomagania kierowcy).
  •        LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu),
  •        FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
  •        FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym).

Dają one dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i pewności. W sytuacji awaryjnej kamera MiVue 785 działa samoczynnie. Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje gwałtowne zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu, z którego tylko Ty możesz wykasować takie nagranie. Dzięki temu ważniejsze i cenne materiały z wypadków i sytuacji kolizyjnych będą trwale zapisane.

Rejestrator MiVue 785 posiada wbudowaną bazę fotoradarów z inteligentnym systemem ostrzeżeń. Baza aktualizowana jest co miesiąc przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code