fb

Jak wybrać rejestrator jazdy do 200 zł? Czy taki sprzęt będzie działał prawidłowo?

Jak wybrać rejestrator jazdy do 200 zł? Czy taki sprzęt będzie działał prawidłowo?

Kiedy podejmujemy decyzje o zakupie jakiegokolwiek sprzętu, chcemy aby był przede wszystkim funkcjonalny i użyteczny. Jednak marzeniem każdego jest to, aby zakupić niezwykle innowacyjne urządzenie odznaczające się dobrymi parametrami – w stosownej cenie. W przypadku kamer samochodowych możliwości jest tak wiele, że ceny również wahają się od 150 zł do nawet kilku tysięcy. Należy jednak zwrócić uwagę na pewne aspekty, aby nie kupić produktu, którego jedyną zaletą jest to, że jest tani i nic poza tym. Poniżej podpowiadamy jaki wybrać rejestrator jazdy mieszczący się w przedziale cenowym 150 – 200 zł.

Kamera samochodowa Mio

Firma Mio to jedna z wiodących marek produkujących nawigacje GPS, rozwiązania Start Home oraz oczywiście kamery samochodowe. Produkty tej marki są niezwykle rozpoznawalne na rynku, ponieważ odznaczają się innowacyjnymi technologiami oraz niezawodnością. Kamery samochodowe Mio naprawdę się nie psują! Zgłaszane usterki czy nieprawidłowości są naprawdę sporadyczne.  

Jeżeli chcesz kupić kamerę samochodową do 200 zł, w pierwszej kolejności warto rozważyć rejestrator tego producenta. Wideorejestratory firmy Mio cechuje przede wszystkim adekwatność ceny do jakości produktu.

Dla przykładu, model kamerki Mio MiVue C312 to produkt niezawodny, który zarejestruje wszystkie istotne elementy podczas podróżowania, w jakości Full HD 1080p, przy kącie obiektywu 130 stopni. Dodatkowo kamera wyposażona jest w czujnik G-Sensor, który wykrywa wstrząsy i gwałtowniejsze hamowanie, tym samym trwale zapisując cenny materiał wideo. Kamera Mio jest również niezwykle prosta w obsłudze oraz charakteryzuje się smukłą i solidną konstrukcją. W naszym sklepie kosztuje 229,99 zł, jednak mimo wszystko warto było umieścić ją w tym zestawieniu. Dołożenie 30 zł nie powinno stanowić większego problemu, a w zamian za to można zyskać sprzęt świetnej jakości.

Kamera samochodowa Smartcams

Nasze kamery samochodowe Smartcams również zasługują na szczególne wyróżnienie. Produkty naszej marki spokojnie mogą równać się z kamerami samochodowymi, które występują na rynku za kilkaset złotych lub więcej. Rejestratory Smartcams posiadają wszystkie podstawowe i niezbędne funkcje, które przydają się podczas codziennej jazdy. W dodatku dbamy, aby design naszych urządzeń był wysoce praktyczny i jednocześnie innowacyjny.

Rejestrator jazdy Smartcams X200 kosztuje niewiele ponad 100 zł, a może pochwalić się nagrywaniem w jakości Full HD oraz szerokokątnym obiektywem 150 stopni. Dzięki temu, w trakcie jazdy zarejestruje więcej szczegółów wokół pojazdu. Smartcams X200 wyposażony jest w diody LED, co umożliwia nagrywanie również w nocy. Zwiększony komfort na podczas jazdy na drodze w każdych warunkach pogodowych jest warty każdej wydanej złotówki.

Kamera samochodowa JSE

Na szczególną uwagę zasługuje także model rejestratora jazdy JSECDR-226 z kamerą cofania, ponieważ jest niezwykle kompaktowy i zajmuje bardzo niewiele miejsca na przedniej szybie. Dzięki temu nie skupia na sobie uwagi kierowcy nie rozprasza w trakcie jazdy.

Pamiętaj, żeby przed montażem dokładnie sprawdzićw którym miejscu zamontować wideorejestrator, żeby zachować dobrą widoczność i bezpieczeństwo podczas podróżowania samochodem.

Dodatkowym atutem w przypadku tego modelu będzie niezwykle zaawansowana optyka, na którą składa się czujnik wstrząsów oraz szerokokątny obiektyw 170 stopni. Warto wspomnieć także o trybie parkingowym, który pozwala dodatkowo zabezpieczyć pojazd, również na niestrzeżonych parkingach. Produkt ten jest dostępny w naszym sklepie za jedyne 179,99 zł.

Podsumowanie

Powyższe modele, to tylko nieliczne propozycje spośród bogatej oferty rynkowej tanich kamer samochodowych. Kiedyś wideorejestrator stanowił wyposażenie wyłącznie ekskluzywnych i drogich samochodów. Obecnie coraz więcej kierowców decyduje się na to rozwiązanie, ponieważ za kilkaset złotych zyskują komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej jazdy samochodem.