fb

Przedstawiamy jedną z nowocześniejszych metod nagrywania otoczenia na trasie, która znajduje już również swoje wyposażenie w naszym sklepie Smartcams.pl, gdzie jednocześnie jesteśmy ich producentami. Mowa mianowicie o kamerkach do samochodu w lusterku, które zdecydowanie przewyższają dotychczasowe technologie monitorowania drogi w zwykłych osobno montowanych rejestratorach. W tym przypadku ich zastosowanie jest wielofunkcyjne i kompleksowe, o czym możesz dokładniej dowiedzieć z opisów produktów, które zamieściliśmy przy każdej kamerce. W razie jakichkolwiek pytać czy wątpliwości możesz śmiało kontaktować się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci w wyborze najlepszego modelu dla Ciebie.

Kamerki samochodowe w lusterku to przede wszystkim wygoda, które nie musimy raczej szczegółowo wyjaśniać, a trzeba po prostu samemu wypróbować jej liczne właściwości. Jej działanie jest stosunkowo bardzo proste, ponieważ zamontowana z tyłu kamerka oraz wbudowana przednia w obudowę lusterka zapewniają widok z obu stron, gdzie szerokość pola widzenia jest naprawdę spora. Specjalna budowa i konstrukcja obiektywu pozwala na zarejestrowanie odpowiednio dużo szczegółów wokół otoczenia pojazdu. W rezultacie obraz z tylnej kamerki pojawia się w lusterku po wrzuceniu wstecznego biegu. Wówczas parkowanie stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością, gdzie bezpiecznie możesz poruszać się według wskazywanych na ekranie lusterka liniach pomocniczych. Wskazują one długość i szerokość miejsca postojowego, dzięki czemu o wiele łatwiej jest wcelować pomiędzy dwa inne pojazdy. Można to zatem uznać na niezwykłe udogodnienie w czasie podróży, a zwłaszcza podczas poruszania się po mieście.

Z drugiej strony w lusterku możesz następnie przeglądać nagrania z przedniej kamerki, która mogła zarejestrować przykładowo sprawcę kolizji, stłuczki czy też poważniejszego wypadku. W ten sposób również skuteczniej można udowodnić winę jednemu z kierowców, gdzie całe zajście zostało nagrane. Nie musisz także martwić się o trwałość materiału, ponieważ od tego właśnie powstał specjalny system G-Sensor, który odpowiada za zabezpieczenie i zapisanie materiału po odczuciu zderzenia lub mocniejszych wstrząsów, które mogłyby świadczyć o kolizji drogowej. Jak widać wszystko zostało dokładnie i precyzyjnie opracowane, aby użytkownicy kamerek mogli korzystać z nich w dowolnych sytuacjach.

Kamery samochodowe w lusterku wstecznym

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów