fb

Kamerki do samochodu - ranking

Kamerki do samochodu - ranking

Jaka kamerka będzie najlepsza?

Tutaj pojawia się dość trudne pytanie, ponieważ każdy nasz klient posiada zupełnie inne preferencje i wymagania, dlatego najlepiej jest najpierw skontaktować się z nami. Zawsze staramy się doradzić jak najkorzystniej zarówno pod kątem technologicznym, jak i cenowym. Po pierwsze trzeba zaznaczyć, że w naszym sklepie wszystkie kamerki samochodowe są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów i w dodatku solidnie wykończone, dzięki czemu możesz mieć pewność, że niezależnie od zakresu kosztów Twój nowy nabytek będzie działał sprawnie i prawidłowo przez długi okres czasu.

Wśród najczęściej wybieranych opcji związanych z kamerkami samochodowymi jest między innymi możliwość połączenia WiFi, które pozwala na sterowanie rejestratorem za pomocą telefonu. Obecnie posiadamy jednocześnie kamery z oprogramowaniem dla Androidów oraz systemów iOS. Wówczas przydatny okazuje się również nadajnik GPS, który pozwala na jednoczesne nawigowanie podczas nagrywania otoczenia w czasie jazdy. Z kolei nieco droższe modele posiadają także znacznie lepszą rozdzielczość wideo, dzięki czemu później oglądane nagrania są przedstawione w fenomenalnej jakości. Innych klientów natomiast bardziej interesują gadżety w postaci monitora w lusterku wstecznym albo niebanalny wygląd kamerki. Ostatnią grupą osób zainteresowanych są kierowcy, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego stawiają głównie na kamery z czujnikami ruchu czy też parkowania, co jednocześnie wpływa na komfort ich jazdy. Właśnie dlatego przedstawiamy nasz sklepowy ranking kamerek do samochodu, gdzie wybraliśmy trzy najczęściej kupowane przez naszych klientów.

 


Kamerka samochodowa
Smartcams CDR-225 Dual WDR FHD

Kamera samochodowa w lusterku Smartcams HSJ-225 HSJ-226

Kamera samochodowa
GNET GI500 Dual

Rozdzielczość wideo

Full HD 1920x1080p 30 fps; 1440x1080 30fps; 1280x720

Full HD 1920x1080p 30 fps; 1280x720

Full HD 1920x1080p 30 FPS

Format wideo

MOV

M-JPEG (AVI)

MOV, AVI

Gwarancja

24 miesiące

Ładowanie

USB lub ładowarka samochodowa

DC 12V - 14V mini USB lub ładowarka samochodowa

Obiektyw

Szerokokątny

Klasa A+

170°

7 warstw szkła

Szerokokątny

Klasa A+

155°

6 warstw szkła

Szerokokątny

Klasa A+

170°

6 warstw szkła

Aparat

13.0 MPIX

Wyświetlacz

3 cale

4 cale

5 cali dotykowy ekran OLED IPS

ZOOM

Tak

Tryb nocny

Tak, 4 diody LED

Tak, dioda LED

Odporność na wstrząsy

Tak

Głośnik, mikrofon

Tak

Dodatkowe funkcje

Kamera dual (przód + tył), tryb parkowania, wykrywacz ruchu, G-Sensor, stabilizacja obrazu

Rejestrator w lusterku, wykrywacz ruchu, G-Sensor, stabilizacja obrazu

Funkcja Wide Dynamic Range, G-Sensor, wykrywacz ruchu, stabilizacja obrazu, inteligentny tryb parkingowy, przewodnik głosowy, pomiar prędkości, WiFi i nadajnik GPS

Cena

219,99 zł brutto

299,99 zł brutto

699,99 zł brutto