fb

Nawigacja GPS w kamerze cofania – polecane modele

Nawigacja GPS w kamerze cofania – polecane modele

To rewelacyjne połączenie, za sprawą którego będziesz mógł swobodnie parkować i kierować się do wyznaczonego celu. Serdecznie polecamy wszystkim naszym klientom kamery cofania właśnie z modułem GPS, który zdecydowanie ułatwia codzienne poruszanie się po drogach. Zobacz, co możesz zyskać, wybierając jeden z naszych modeli i na co powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie kamerki.

Zalety kamery cofania z nawigacją

Zacznijmy wpierw od samego rejestratora, który można zamontować na tyle samochodu. To bardzo przydatna opcja, nawet dla doświadczonych kierowców, którzy bronią się przed trybem parkowania. Nie ma przecież nic złego w ułatwieniu sobie życia, a zwłaszcza, że można połączyć to jednocześnie z rejestrowaniem drogi z przodu samochodu.

Kamera cofania jest prosta w montażu i doskonale sprawdza się zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Jest też niewidoczna na pierwszy rzut oka, a więc nie wpłynie na estetykę Twojego auta. Największe znaczenie w jej przypadku ma zastosowanie, czyli połączenie trybu parkingowego z bezpiecznym cofaniem samochodu. Przydaje się to zwłaszcza na zatłoczonych parkingach przy supermarketach albo ciasnych uliczkach, gdzie na wyświetlaczu wewnątrz samochodu możesz oszacować odległość od słupka czy innego elementu. Specjalne czujniki parkowania będą dodatkowo dawać Ci sygnały dźwiękowe, co pozwoli na szybsze i bezstłuczkowe parkowanie. Również podczas cofania jest to bardzo przydatna opcja, ponieważ możesz uniknąć w ten sposób niebezpieczeństwa uderzenia w człowieka lub zwierzę.

Natomiast moduł GPS wmontowany w kamerce będzie dodatkowym atutem, kiedy będziesz potrzebować ominąć korki w mieście w szczytowych godzinach albo dotrzeć do nowej i jeszcze nieznane lokalizacji. To fenomenalne zestawienie, które będzie sprzyjać zarówno kierowcom, którzy rzadziej poruszają się samochodem po ulicach miasta, jak i osobom, które większość czasu spędzają za kierownicą, wyruszając przykładowo w celach służbowych.

Na co musisz zwrócić uwagę?

Na pewno trzeba pamiętać o rozdzielczości obrazu, które najczęściej można zakupić w wersji HD, aczkolwiek dostępne są jeszcze lepsze jakościowo – Full HD lub 4K, aczkolwiek są już dużo droższe. Jednak jakość nagrywania zależna jest jeszcze od innych czynników, jak na przykład ilość klatek na sekundę, gdzie minimalną ilością jest 30. Dopiero wtedy film nagrywany jest płynnie i wyraźnie, a Ty możesz go odtworzyć bez problemu.

Również pamięć ma tutaj spore znaczenie, dlatego warto wybierać kamery cofania o większej pojemności – 64GB lub więcej. Warto także wiedzieć jaki rodzaj slotu do karty pamięci znajduje się w rejestratorze, by ewentualnie wesprzeć go dodatkową pamięcią zewnętrzną. Poza tym obiektyw powinien być szerokokątny i obejmować co najmniej 120°, by móc zarejestrować jak najszersze pole widzenia. To szczególnie istotne podczas cofania, gdzie liczy się każdy detal.

Pozostałe parametry i dane techniczne możesz śmiało konsultować z naszymi doradcami Smartcams, którzy pomogą Ci w podjęciu najlepszej możliwej decyzji.

Polecane modele

Kamera samochodowa nawigacja GPS w lusterku z Androidem JSE HSJ235

Kamera samochodowa w lusterku z Androidem JSE HSJ235

Cena: 499,99 zł brutto

Kamera samochodowa nawigacja GPS Smartcams Android Dual

Kamera samochodowa Smartcams Android Dual

Cena: 699,99 zł brutto

Kamera samochodowa z nawigacją GPS w lusterku Smartcams HSJ3000 Android

Kamera samochodowa w lusterku Smartcams HSJ3000 Android

Cena: 1699 zł brutto

1 Comments

  • Avatar
   Janek z VW forum
   Jul 18, 2019

   Cześć mam takie pytanie, którą z tych kamer najlepiej do volkswagena zamontować? Mam auto tej marki. Pozdrawiam Janek z VW forum