fb

Mamy przyjemność przedstawić Wam nowe modele naszych kamer cofania w ramce, które są jednymi z częściej wybieranych. Wszystko za sprawą ich mało widocznej budowy, a przy tym zapewniają niesamowicie szeroką i szczegółową widoczność, dzięki nowoczesnej technologii nagrywania i dużemu szklanemu obiektywowi, który pozwala na uchwycenie sporej perspektywy. Tym samym zwiększa się Twoje pole obserwacji jako kierowcy, który po podłączeniu kamery do monitora możesz kontrolować sytuację na drodze również z obrazu rejestratora, jak i lusterek po bokach samochodu.

Wszystko to wyłącznie dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu, a nasza marka Smartcams działa już od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie już wielu stałych klientów. Naszym zdaniem każdy zarówno początkujący, jak i zaawansowany kierowca powinien zamontować w swoim pojeździe kamerę w ramce tablicy rejestracyjnej, by w razie wypadku czy kolizji móc skutecznie i szybko odwołać się od swojej winy. Na trasie można napotkać różne sytuacje z udziałem członków ruchu, dlatego trzeba być zawsze przygotowanym i w miarę możliwości dokumentować podobne zdarzenia. Jednocześnie kamera cofania może sprzyjać podczas parkowania, co dla wielu kierowców nadal stanowi jeden z bardziej stresujących manewrów. Jednak już teraz możesz przezwyciężyć swój lęk i opór, dzięki zamontowanej kamerce cofania z tyłu, której dźwięki ostrzegawcze i obraz nauczą Cię parkowania za pierwszym razem.

Rejestrowany obraz jest bardzo wyraźny i odzwierciedla prawdziwe i naturalne odcienie otoczenia, dzięki czemu łatwiej jest rozpoznać niektóre szczegóły. Co więcej, odpowiednia stabilizacja zapewnia profesjonalnie nagrany film, który będzie od początku do końca równomiernie nagrany. Wówczas żadne wstrząsy i inne czynniki zewnętrzne jak deszcze czy ciemność nie będą przeszkadzać ani wpływać na jakość nagrania video, ze względu na nowoczesne technologie zabezpieczające. Następnie możesz dowolnie i wielokrotnie odtwarzać filmy z kamer cofania w ramce, by sprawdzić przebieg wydarzeń albo inne detale związane z konkretnym incydentem.

Kamery cofania w ramce tablicy rejestracyjnej

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów