fb

Kamery samochodowe przód i tył – ranking

Kamery samochodowe przód i tył – ranking

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednią kamerę samochodową? Zastanawiasz się nad wyborem rejestratora na przód i tył? Dzięki niej możemy kontrolować jazdę z obu stron auta, dzięki czemu w razie niespodziewanego wypadku czy kolizji będziemy w stanie udowodnić swoją niewinność. Dlatego w poniższym artykule przedstawiamy ranking kamer samochodowych na przód i tył. Mamy nadzieję, że uda Ci się wybrać odpowiednie urządzenie.

Jak wybrać kamerę samochodową?

Podczas wyboru rejestratora jazdy musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach, które ułatwią Ci zakup urządzenia. To ważne, aby kamera samochodowa wyróżniała się odpowiednimi parametrami, ponieważ musi sprawdzić się w wielu nieprzewidzianych sytuacjach jak kolizje czy wypadki drogowe. Pomaga również zarejestrować wyczyny piratów drogowych. Doskonale rozumiemy, że każdy posiada wyznaczony budżet na zakup takiego urządzenia, ale przekonujemy, że nie trzeba posiadać wysokich funduszy, aby móc cieszyć się dobrą kamerą samochodową. W naszym artykule przedstawimy poniżej ranking rejestratorów jazdy na przód oraz tył, dzięki czemu mamy podgląd na obie strony i możemy jeszcze bardziej zabezpieczyć się w nieprzewidzianych sytuacjach.

Warto zatem zwrócić uwagę na odpowiednie parametry rejestratora jazdy, dzięki czemu wybierzemy dla siebie dobrej jakości kamerę samochodową.

 •          Rozdzielczość obrazu – minimalny format, jaki musi posiadać kamera to oczywiście HD, chociaż obecnie większość urządzeń może pochwalić się jakością nawet Full HD czy 4K. Warto mieć na uwadze fakt, że urządzenia z większą rozdzielczością będą potrzebować dużej ilości pamięci na karcie SD.
 •          Kąt widzenia – wiele osób uważa, że im mniejszy kąt widzenia obiektywu, tym lepiej, co nie jest koniecznie prawdą. Najczęściej można spotkać urządzenia z minimalną wartością 120 stopni, a nowsze modele kamery samochodowej posiadają nawet kąt widzenia do 180 stopni.
 •          Akumulator – większość urządzeń posiada wbudowany akumulator, a przy nieco tańszych modelach konieczne będzie podłączenie urządzenia za pomocą ładowarki w samochodzie.
 •          Wyświetlacz – nie musimy przykuwać dużej wagi do wyboru wyświetlacza, ponieważ montując urządzenie, nie może ono zasłaniać nam widoku czy ograniczać widoczności. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wybór kamery z 2-3 calowym wyświetlaczem.
 •          Dodatkowe funkcje – kamery samochodowe mogą pochwalić dodatkowymi funkcjami, które posiadają, np. G-Sensor, Bluetooth, Wi-Fi czy nawet GPS. Warto jednak zwrócić uwagę na obecność różnych trybów pracy – nocny, parkingowy oraz czujnik ruchu.

Kamery samochodowe na przód i tył – ranking polecanych modeli

Nie wiesz, jaka kamerka sprawdzi się w Twoim samochodzie? Przedstawiamy kilka modeli urządzenia, dzięki czemu mamy nadzieję, że znajdziesz dla siebie odpowiednią kamerkę do samochodu.

 1.       Rejestrator jazdy z kamerą cofania JSE WINPLUS CDR126

Rejestrator jazdy z kamerą cofania JSE WINPLUS CDR126

To wideorejestrator w odpornej obudowie z szerokokątną kamerą 170 stopni, stabilizacją obrazu oraz aparatem. Kamera rejestruje wszystkie zdarzenia na trasie. W zestawie posiada kamerę na przód oraz na tył (cofania), co z pewnością ułatwi codziennie poruszanie się po drodze.

Cena: 339,99 zł

 1.       Wideorejestrator samochodowy SMARTCAMS X300

2. Wideorejestrator samochodowy SMARTCAMS X300

Rejestrator Full HD z szerokokątna kamerą 170 stopni, stabilizacją obrazu oraz aparatem. Kamera świetnie spisuje się w dzień oraz w nocy, dlatego możemy poruszać się po drodze bezpiecznie.

Cena: 349,99 zł

 1.       Wideorejestrator SMARTCAMS 4K

Wideorejestrator SMARTCAMS 4K

Ten model kamery samochodowej posiada rozdzielczość 4K, co niewątpliwie jest największą zaletą tego urządzenia. Urządzenie może pochwalić się również nawigacją, Wi-FI oraz kamerą Full HD na tył pojazdu.

Cena: 549,99 zł

 1.       Wideorejestrator BlackVue DR750S-2CH

Wideorejestrator BlackVue DR750S-2CH

Kamera samochodowa to urządzenie, które posiada dwie oddzielne kamery z możliwością ich zamontowania z przodu oraz z tyłu. Urządzenie posiada Wi-Fi, dzięki czemu można przeglądać nagrania z kamery na smartfonie czy tablecie.

Cena: 1799,99 zł

 1.       BlackVue DR-900S-2CH

BlackVue DR-900S-2CH

Rejestrator jazdy o rozdzielczości 4K z szerokokątnym obiektywem oraz wieloma dodatkowymi funkcjami jak tryb nocny czy detekcja ruchu. Urządzenie posiada Wi-Fi oraz GPS.

Cena: 2379,99 zł

 1.       Kamera samochodowa GNET GI500 Dual

Kamera samochodowa GNET GI500 Dual

Rejestrator jazdy Full HD z kamerą 140 stopni, aparatem oraz stabilizacją obrazu w odpornej obudowie. Kamera działa dobrze w dzień oraz w nocy, dlatego umożliwia rejestrowanie naszej trasy bez żadnych problemów. W zestawie znajdziemy oczywiście kamerę na tył z całym okablowaniem.

Cena: 549,99 zł

 1.       Kamera samochodowa MIO MiVue 798 DUAL

Kamera samochodowa MIO MiVue 798 DUAL

Kamera samochodowa o rozdzielczości Full HD z szerokokątnym obiektywem, trybem nocnym oraz detekcją ruchu. Urządzenie posiada również wbudowane Wi-Fi czy wiele różnych funkcji, które sprawią, że trasa będzie łatwa oraz przyjemna.

Cena: 1469,99 zł

 1.       SMARTCAMS CDR820

SMARTCAMS CDR820

Rejestrator jazdy z kamerą cofania CDR820 to zdecydowanie sprzęt z wysokiej półki, który posiada 3 kamery umożliwiające nagrywanie z przodu, wewnątrz auta oraz z tyłu (kamera cofania). Materiały nagrywane są w jakości Full HD, a model ten ma dodatkowo G-Sensor oraz tryb nocny i parkingowy.

Cena: 198,00 zł

 1.       SMARTCAMS CDR-226

SMARTCAMS CDR-226

Kamerka samochodowa JSE CDR-226 to bardzo funkcjonalne urządzenie o rozdzielczości Full HD w odpornej obudowie z szerokokątnym obiektywem. Rejestrator świetnie sprawdza się w warunkach dziennych oraz nocnych i umożliwia rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się na trasie

Cena: 189,99 zł

 1.       SMARTCAMS CDR225

SMARTCAMS CDR225

Kamera samochodowa z kamerą do nagrywania na przód oraz tył z rozdzielczością Full HD oraz kątem widzenia 170 stopni.

Cena: 179,99 zł

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code