fb

Dobry kierowca potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji, a potrzebna mu do tego będzie oczywiście nawigacja samochodowa, bez której ciężko obecnie o swobodne poruszane się po mieście i innych drogach nieznanych. Już coraz rzadziej można spotkać użytkowników tradycyjnych papierowych map, którymi trudno jest kierować się w dobie nieustannie zmieniającej się infrastruktury. Właśnie dlatego polecamy zakup naszej kamerki do samochodu z nawigacją, którą bez problemu dostaniesz w naszym sklepie online Smartcams.pl. Jako jedni z nielicznych oferujemy bardzo bogaty zbiór nowoczesnych akcesoriów do auta, które mają za zadanie głównie ułatwić Ci drogę i zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

Z pewnością używając naszych kamerek z wbudowanym nadajnikiem GPS nie zgubisz się w żadnym miejscu na Ziemi, ponieważ instalowane są w niej najnowsze aktualizacje map. Wówczas nie natrafisz na żadne niespodzianki w czasie podróży, które mogłyby prowadzić Cię donikąd. W zestawie znajdziesz między innymi rejestrator na przednią i tylną część pojazdu wraz z ewentualnymi ładowarkami czy kablami łączącymi kamerkę z nawigacją do monitora w samochodzie. Wszystko możesz z łatwością samodzielnie połączyć i zamontować, a w razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz skorzystać z kontaktu do nas. Znajdujące się w naszej ofercie kamery posiadają między innymi wysokiej jakości rozdzielczość ekranu wraz z naturalnym nasyceniem barw, dzięki czemu nagranie możesz bez problemu przewijać i rozpoznać wszelkie detale. Może okazać się to szczególnie ważne w przypadku kolizji lub stłuczki, gdzie trzeba będzie stwierdzić, która ze stron zawiniła.

Warto również wspomnieć o możliwości filmowania w trybie nocnym, gdzie specjalne oświetlenie albo budowa obiektywu pozwala na wyraźne nagrywanie po ciemku, a przy tym jakość wcale nie traci na ostrości. Poza tym kamery do samochodu przydają się również jako zabezpieczenie w razie porysowania samochodu albo kradzieży, gdyż mogą zarejestrować postać sprawcy i następnie pomóc przy jego identyfikacji na policji. W zasadzie wiele codziennych sytuacji na drogach może świadczyć o potrzebie posiadania kamerki w aucie, aczkolwiek dodatek w postaci nawigacja sprawdzi się dosłownie zawsze i wszędzie.

Kamery samochodowe z nawigacją GPS

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów